آموزش آرایشگری مردانه درجه ۲

آموزشگاه آرایشگری مردانه سرای نمونه با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای و بیش از دو دهه سابقه برگزار کننده دوره های پایه و اصلی که عبارتند از آموزش آرایشگری مردانه درجه 2 و آموزش آرایشگری مردانه درجه 1 منطبق با استانداردهای سازمان فنی و حرفه ای کشور.

هنرجویان گرامی جهت ورود به دوره مراقبت زیبایی آقایان ابتدا باید دوره پیرایش مردانه درجه 2 را بگذرانند و در صورت قبولی میتوانند دوره پیرایش مردانه درجه 1 را انتخاب نمایید و ثبت نام نمایید.

آموزش آرایشگری مردانه درجه ۲

مدت دوره پیرایش مردانه درجه ۲ ، دو ماه می باشد که هنر جویان گرامی با ابزارهای تخصصی و مواد مصرفی آرایشگری و همچنین طریقه آماده سازی محیط کار و بعد از آن طریقه صحیح استفاده از ابزار پیرایش و آرایش مو و نحوه ضدعفونی کردن ابزارها آشنا میشوند.

هنرجویان بعد از فراگیری اصول آرایش و پیرایش ، و با توجه به تئوری های آموخته شده خود ، کار عملی خود را در محیط آموزشگاه شروع کرده و موی سر مشتریان آموزشگاه را زیر نظر مربیان کوتاه و اصلاح می نمایند.

مربیان آموزشگاه سرای نمونه در تمامی مدت بر روی کار هنرجویان نظارت داشته و اصول صحیح آرایشگری آموزش داده خواهد شد. هنرجویان با کوتاهی مو و مدل های مختلف پیرایش و آرایش مو شامل : مدل های موی پایه ، مدل موی فانتزی ، مدل موی مردانه ، مدل های موی فشن و مد روز ، آشنا میشوند.

بعد از پایان دوره و قبولی در بخش کتبی و عملی  ، به کارآموز گواهینامه مهارت پیرایش مردانه درجه 2 اعطاء میشود. و لازم به ذکر می باشد که هنرجویان گرامی بعد از گذارندن دوره پیرایش مردانه درجه 2 ، میتوانند آرایشگاه خود را راه اندازی نمایند.

در این دوره کلیه روش های کوتاهی مو با شانه و قیچی ، شانه و ماشین اصلاح ، صاف کردن و تنظیم خط های دور سر ، تراشیدن سر ، تراشیدن ریش و سبیل ، حالت دهی مو با سشوار ، آموزش طریقه استفاده صحیح از فیکساتورها ، ژل ها و چسب های مو آموزش داده میشود.

در آموزشگاه آرایشگری مردانه سرای نمونه علاوه بر آموزش آرایشگری مردانه، دوره های آموزش گریم سینمایی و گریم داماد و ترمیم موی مردانه هم آموزش داده می شود.

شهریه دوره پیرایش مردانه درجه ۲

1.100.000 تومان

   مشاوره : 7-22740335   

   ثبت نام : 8-22740325    

   مدیریت (نائینی) : 22725978 – 09122008593   

   فکس : ٢٢٧٤٠٣٢٦