آموزش آرایشگری مردانه درجه ۲

آموزشگاه آرایشگری مردانه سرای نمونه برگزار کننده دوره های پایه و اصلی پیرایش مردانه در دو سطح آموزش آرایشگری مردانه درجه ۲  و ۱ منطبق با استانداردهای سازمان فنی و حرفه ای کشور. هنرجویان گرامی جهت ورود به دوره مراقبت زیبایی آقایان ابتدا باید دوره آموزش آرایشگری مردانه درجه ۲ را بگذرانند و در صورت قبولی میتوانند دوره پیرایش مردانه درجه 1 را انتخاب نمایید و ثبت نام نمایید.

مدت دوره پیرایش مردانه درجه ۲ ، دو ماه می باشد که هنر جویان گرامی با ابزارهای تخصصی و مواد مصرفی آرایشگری و همچنین طریقه آماده سازی محیط کار و بعد از آن طریقه صحیح استفاده از ابزار پیرایش و آرایش مو و نحوه ضدعفونی کردن ابزارها آشنا میشوند.

در این دوره کلیه روش های کوتاهی مو با شانه و قیچی ، شانه و ماشین اصلاح ، صاف کردن و تنظیم خط های دور سر ، تراشیدن سر ، تراشیدن ریش و سبیل ، حالت دهی مو با سشوار ، آموزش طریقه استفاده صحیح از فیکساتورها ، ژل ها و چسب های مو آموزش داده میشود.

هنرجویان بعد از فراگیری اصول آرایش و پیرایش ، و با توجه به تئوری های آموخته شده خود ، کار عملی خود را در محیط آموزشگاه شروع کرده و موی سر مشتریان آموزشگاه را زیر نظر مربیان کوتاه و اصلاح می نمایند. مربیان آموزشگاه سرای نمونه در تمامی مدت بر روی کار هنرجویان نظارت داشته و اصول صحیح آرایشگری آموزش داده خواهد شد.

هنرجویان با کوتاهی مو و مدل های مختلف پیرایش و آرایش مو شامل : مدل های موی پایه ، مدل موی فانتزی ، مدل موی مردانه ، مدل های موی فشن و مد روز ، آشنا میشوند. بعد از پایان دوره و قبولی در بخش کتبی و عملی  ، به کارآموز گواهینامه مهارت پیرایش مردانه درجه

 اعطاء میشود. و لازم به ذکر می باشد که هنرجویان گرامی بعد از گذارندن دوره پیرایش مردانه درجه 2 ، میتوانند آرایشگاه خود را راه اندازی نمایند.

آموزشگاه آرایشگری مردانه سرای نمونه

آموزشگاه سرای نمونه با بیش از دو دهه سابقه درخشان برگزار کننده کلیه دوره های مراقبت و زیبایی با همکاری مدرسین برجسته کشوری و مجهز به ابزارهای مدرن و پیشرفته ارائه دهنده پنج دیپلم بین المللی و 24/5 واحد درسی از مبتدی تا پیشرفته با مجوز رسمی از سازمان فنی حرفه ای کشور.

آموزش فوق تخصصی سمعی و بصری

بیش از دو دهه سابقه درخشان

برگزارکننده کلیه دوره های مراقبت و زیبایی

همکاری با مدرسین برجسته کشوری

آمار یادگیری و قبولی در سطح عالی

از مبتدی تا پیشرفته با کادری مجرب

ارائه CD و جزوات آموزشی روز

با امتیاز رسمی از وزارت کار

آموزش آرایشگری مردانه درجه ۲

بخشی از آموزش آرایشگری مردانه درجه ۲

کوتاهی موی مجانی ، کلاسیک ، فشن ژورنالی ، رنگ ، مش ، ویتامینه مو ، فر و صافی مو

مدارک ثبت نام : کپی شناسنامه ، کپی کارت ملی ، سه قطعه عکس 4*3 پرسنلی

 آدرس : تهران ، تجریش ، میدان قدس ، نبش دربند ، پلاک ۳ ، طبقه 3

مشاوره : 7-22740335

ثبت نام : ۲۲۷۲۵۹۷۸

مدیریت (نائینی) : 09122008593